Czy brak Ci miejsca na przechowywanie rowerów ?

Rewolucja na rynku produktów do Aqua fitnessu. Pierwszy rower do ćwiczeń w wodzie, który można złożyć. Nie masz miejsca na przechowywanie rowerów ? Ten produkt jest dla Ciebie. Łatwe składanie i jeszcze prostsze rozkładanie – wystarczy 10 sekund.

Dodatkowo wbudowany w pedały opór mechaniczny zapewni wysoką jakość ćwiczeń. Możliwość regulacji wysokości siodełka i kierownicy pozwoli ćwiczyć osobom o zróźnicowanym wzroście. Dużą zaletą jest mała waga – ja bym podał w nawiasie wagę. Zaprojektowany do codziennego użytku w każdym rodzaju wody.

AquabikeX w wersji Pro jest nie tylko rowerkiem. To multifunkcjonalne urządzenie do ćwiczeń w wodzie. AquabikeX Pro posiada wszystkie zalety podstawowej wersji oraz dodatkowo ma wbudowane urządzenie do ćwiczeń rotacyjnych – TwistDisc. Jest to najlepsza metoda na poprawę kondycji i przyjemny trening. Naturalne aerobiczne ćwiczenie polegające na wykonywaniu ruchów skrętnych. Trening wpływa pozytywnie na proces odchudzania oraz pozwala na osiągnięcie osiągania pożądanych wymiarów.

Najlepsza stal 100% stal nierdzewna

W naszych produktach używamy najwyższej klasy stali nierdzewnej - tylko od sprawdzonych dostawców. Wszystkie produkty posiadają dodatkową powłokę zabezpieczającą przed rdzą.

Najlepsza stal Certyfikat CE

Produkty firmy N-Fox są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa produktów (2001/95 CE-EN 957-1).

Najlepsza stal Gwarancja

Nasze produkty objęte są gwarancją zależną od wersji wykończeniowej. Na elementy metalowe 1 rok w przypadku linii Economic oraz 3 lata w przypadku wersji Exclusive.

AquaBike X

AquaBike X

Pierwszy rower, który można złożyć.

Aquabike X zajmuje znacznie mniej miejsca przy przechowywaniu.

Comfortable saddle

Siodełko

Ergonomiczne piankowe siodełko

Ergonomiczne piankowe siodełko - przygotowane specjalnie pod nasze produkty. Wykonano z wysokiej jakości materiałów by zapewnić komfort każdemu klientowi.

Drainage system

System drenażu wody

Nowy system drenażu wody.

Dodatkowy system drenażu wody zapewnia ekspresowe opróżnienie urządzenia z zalegającej wody. Drobna rewolucja, stworzona dzięki naszym klientom.

Dlaczego wybrać AquaBike X ?

Zalecany dla:

Centrów fitness, Rehabilitacji, SPA, Basenów i Hoteli. Wszystkich, którzy nie mają miejsca a chcą prowadzić Aqaufitness.

Wskazane przy rehabilitacji

Brak obciążenia na stawy + dodatkowe korzyści środowiska wodnego. Wersja PRO wyposażona w dodatkowe ćwiczenia do rehabilitacji

Ogranicznie wiekowe

Od 18 do 120 lat.

Regulacje

Regulacja kierownicy, siodełko - wysokość i odległość.

Konstrukcja

Lekka i stabilna.
Waga całkowita: 18 kg w wersji podstawowej, 22 kg w wersji PRO.

Głębokość basenu

Od 90 cm do 140 cm.